Naše lokacije

Lokacije in urniki

Poglejte naše lokacije in rezervirajte termin.
Ljubljana - Kodeljevo
Ulica Carla Benza

Večnamenska dvorana Kodeljevo (pri bazenih)

SAFE&FIT – samoobramba za ženske

PONEDELJEK: 19.30 -20.30 (začnemo 12. oktobra)

 

Trening v skupini

SREDA: 19.30 – 20.30 (začnemo 14. oktobra)

 

Treninge vodita inštruktor Svit Mavsar in gl. inštruktor Matjaž Petan.

Ljubljana - Zalog
Pot v mejah 3c

M-GYM 

Samooobramba za otroke in najstnike

Otroci – od 5 do 10 let

TOREK  15.30 – 16.15 (začnemo 6. oktobra)

Najstniki – od 11 do 14 let

ČETRTEK 15.30 – 16.15 (začnemo 8. oktobra)

 

Treninge vodi glavni inštruktor Matjaž Petan.

Ljubljana - BTC Leskoškova
Leskoškova 7

Vojašnica Edvarda Peperka

nadaljevalna skupina

TOREK: 19.00 – 20.00

ČETRTEK: 19.00 – 20.00

S treningi pričnemo 8. 9. 2020!

Treninge vodi glavni inštruktor Matjaž Petan.

Ljubljana - BTC Letališka
Letališka cesta 27

Katja Dance Company

začetna skupina

TOREK: 17.00 – 18.00

ČETRTEK: 17.00 – 18.00

S treningi pričnemo 8. 9. 2020!

Treninge vodi glavni inštruktor Matjaž Petan.

Ljubljana - Črnuče
Črnuška cesta 9, Ljubljana

Športna dvorana Maksa Pečarja, Črnuška cesta 9

PETEK: 19.00 – 20.30

S treningi pričenmo 11. 9. 2020!

Treninge vodi glavni inštruktor Matjaž Petan.

Ljubljana - Vič
Tržaška 132

TOREK: 19.30 – 20.30

ČETRTEK: 19.30 – 20.30

S treningi pričenmo 8. 9. 2020!

Treninge vodi inštruktor Svit Mavsar.

Ljubljana - Bežigrad
Vojkova cesta 58

Športni center Chagi

PONEDELJEK: 18.00 – 19.00

SREDA: 18.00 – 19.00

S treningi pričnemo 7. 9. 2020!

Treninge vodi inštruktor Svit Mavsar.

Ljubljana - Šiška
Aljaževa ulica 32

Gimnazija Šiška, borilnica

PONEDELJEK: 19.00 – 20.30

SREDA: 19.00 – 20.30

S treningi pričnemo 7. 9. 2020!

Treninge vodi inštruktor Tomaž Uršič.

Celje
Dečkova cesta 1

ŠRC Golovec

PONEDELJEK: 19.00 – 20.30

PETEK: 19.00 – 20.30

 

Samoobramba za otroke

PETEK: 18.00 – 18.45

Treninge vodi inštruktor Dušan Kačičnik.

Slovenska Bistrica
Partizanska ulica 22

Ljudska univerza Slovenska Bistrica

SREDA: 19.00 – 20.30

S treningi pričnemo 9. 9. 2020!

Treninge vodi inštruktor Dušan Kačičnik.

Naklo
Glavna cesta 47

Osnovna šola Naklo

PONEDELJEK: 19.30 – 21.00

SREDA: 19.30 – 21.00

Treninge vodi inštruktor David Celar.

Koper
Cesta Zore Perello – Godina 1

OŠ Koper, mala telovadnica

TOREK: 18.30 – 20.00

PETEK: 18.30 – 20.00

S treningi pričnemo 8. 9. 2020!

Treninge vodi inštruktor Tomaž Uršič.

Cenik:

Ljubljana – BTC, Bežigrad in Vič : mesečna karta (2x tedensko 1h) 45,00 €
Lj.-Šiška, Celje in Koper: mesečna karta (2x tedensko 1,5h) 60,00 €
Črnuče, Slovenska Bistrica in Naklo: mesečna karta (1x tedensko 1,5h) 35,00 €
Samoobramba za otroke (1x tedensko 45min) 25,00 €
PRVI TRENING JE BREZPLAČEN. NA VSEH LOKACIJAH IMAJO DIJAKI IN ŠTUDENTI POPUST V VIŠINI 5€.

Prijavite se na e-novice in bodite obveščeni